DUSEM DUS KAMPI

1-) 2022 Yılı DUS Kampı Tarihleri nelerdir?

30 EYLÜL - 13 EKİM 2022

2-) DUS KAMPI nedir?

DUS kampı sınavdan önceki 14 günlük (150 Saat) sürede sınavda sorulacak 120 sorunun 90-110 arası soruyu yakalamaya yönelik hazırlanan, gerek eğitimi, gerek kısa sürede kolay tekrar edilebilir tarzda düzenlenmiş özel kamp notları ile ve ardışık olarak günde on saat süreyi kapsayan, hizmetler topluluğunun tamamına verilmiş isimdir.

3-) DUS KAMPI hazırlık aşaması nasıldır?

Bu sorunun cevabı iki seçenekle bağlantılıdır;

Birincisi hizmeti alanlar; yani sizler. DUS’a hazırlanan arkadaşların kampa gelmeden önce anlatılması muhtemel soruların tamamını içeren çalışmayı en az bir tekrar yaparak kampa katılması, alabileceği faydayı mutlak arttıracak ve bilgilerin pekişmesini sağlayacaktır.

Ancak hiç tekrar yapmamış, bazı zaman aralıklarında bazı konuları çalışmış, sınava hazırlanma zamanı bulamamış  yada olduğu merkezde eğitim alabileceği DUS eğitim kurumu olmadığı veya olsa bile ekonomik koşullarının uygun olamaması ve bunun gibi nedenler ile tekrarlarını yapamamış olan arkadaşlarımızın DUS kampından alacakları fayda da kuşkusuz tekrarını bitirenler ile aynı olmayacaktır. 

İkincisi hizmeti sunanlar; yani eğitimciler. Konularına son derece hakim profosyonel eğitmen kadrosunun tamamen son tekrara yönelik spot ve nokta vuruşlar şeklinde hazırlayıp sunduğu, sunum esnasında çıkma ihtimalli soruların vurgulandığı ve son tekrar şeklinde hazırlanan bir programdır DUS KAMPI.

4-) DUS Kampımıza Özel Ders Notları ?

Eğitmenlerimizin başarılarının en önemli nedenlerinden biri de DUS’a olan hakimiyeti, gün sonunda birkaç saatte kolayca tekrar edebilecekleri slayt şeklinde hazırlanmış Özel DUS KAMPI notlarıdır

5-) Fiyat Avantajları ?

01 Ağustos - 30 Eylül 8.400 TL

6-) DUS KAMPI ne yarar sağlar ?

DUS kampının yararlarını birkaç başlıkta toplamak mümkün;

EN İDEAL SON TEKRAR

DUS kampı 14 gün süresince verilen bilgi tekrarı ve yapılan gün sonun tekrarları sayesinde katılımcılara bu kısa süre zarfında iki tekrar yapma şansı sağlamış oluyor, bu durum ise sınavda kendilerine en az 20 ile 50 soru arasında artı değer katıyor.

İDEAL PSİKOLOJİ

DUS’a hazırlanan Diş hekiminin, sürenin kısalması ile telaş ve konsantrasyon kaybının pik yapması kaçınılmazdır. Kamp süreci ise kendi ile aynı durumda olan meslektaşlarını, mukayese yapması ve durumu kendi lehine daha ılımlı hale çevirmesi sıkça gözlenen durumlardandır. Bu durum psikolojik kaygıları tamamen olmasa da, ideale yakın minimize edebilir.

MOTİVASYON VE BİLGİLENDİRME

DUS kampı sınavın son düzlüğünde en önemli artılardan biride motivasyon ve bilgilendirmedir. Uzman eğitim kadrosunun yanı sıra Mentörler eşliğinde gerek kamp başlangıcında gerekse devamında ve sonrasında daima sorunlarınızın çözümünde profosyonel bir ekip bulunur, Bu ekip sınav kaygısının nasıl sonlandırılacağından, elenen şıklardan sonra nasıl yanıt verileceğine, sınav performansının ne olduğundan, nasıl yüksek tutulabileceğine kadar pek çok konuda kanıta dayalı rehberlik hizmeti sunar.

YAKIN HAFIZA

Sınavların olmazsa olmazıdır yakın hafıza. Etkin yakın hafıza ve öğrenme tekniklerinden bilindiği üzere, slaytlar ile görsel, uzman eğitimci anlatımı ile işitsel şekilde konular, yakın hafızaya işlenir bu sayede kamp süresince etkin öğrenim sağlanmış olur.

6-) Şehir dışından katılacaklar için KONAKLAMA İMKANI ?

DUS Kampımıza ANKARA dışından katılmak isteyen DİŞ Hekimleri için farklı konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Sizler  için indirim imkanı sağlanan otel ve yurtlar ile ilgili konaklama seçenekleri için tıklayınız.

7-) Müracaat ve İletişim Formu ?

DUS Kampına kayıt olmak için iletişim formu doldurularak yada şubelerimizden, belirtilen numaralara ulaşılarak bilgi alınabilir.

Ankara Adres: Ziya Gökalp Caddesi Soysal İş Hanı Kat 5 Kızılay – ANKARA 0 312 435 05 00 – 0 312 435 60 50

İstanbul Adres:
Beyazıtağa Mah. Topkapı Cad. No 1 Kat 3-4-5 Fatih İSTANBUL 0 212 523 10 00